Baner

Wdrażamy Systemy Klasy LIMS

/ Granteam - oficjalny dystrybutor abbott informatics w Polsce

Starlims

Aktualnie znajdujesz się w: Strona główna / O nas

Szybki kontakt:

phone

+48 797 559 449

O nas

Tworzymy systemy informatyczne

Granteam jest polską firmą informatyczną specjalizującą się w 
dostarczaniu kompleksowych rozwiązań oprogramowania dla firm.

Granteam to przede wszystkim ludzie, którzy decydują o rozwoju i sukcesach w naszej firmie. To doskonale wykształceni ludzie, absolwenci najlepszych polskich uczelni technicznych, którzy z pasją poszukują nowych wyzwań oraz wykorzystują swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie, aby dostarczyć klientom najbardziej fachowe rozwiązania.

Doświadczenie oraz posiadana wiedza ekspercka pozwoliła na stworzenie portfolio usług i produktów, które 
w płynny sposób adaptujemy do potrzeb naszych Klientów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy LIMS w laboratoriach i komórkach kontroli jakości. Realizujemy wdrożenia systemów zarządzania dokumentami oraz drukiem.

Pomagamy naszymi klientom w integracji oraz utrzymaniu ecosystemu Cloud Computing. Oferowane przez nas produkty należą do grupy najlepszych istniejących na rynku, a posiadane kompetencje są stale rozwijane w kierunkach wyznaczonych przez najnowsze trendy technologiczne w IT.

Świadectwem jakości wykonywanych prac oraz zaangażowania z jakim je realizujemy są referencje zadowolonych ze współpracy Klientów.

Naszą misją jest dostarczanie Klientom produktów i usług pozwalających na realizację procesów biznesowych w sposób bardziej bezpieczny, efektywny i niezawodny.

Dokumenty do pobrania /

Rozwiązania

photo1Photo2photo3

Braliśmy udział przy wdrożeniach
dla wielu firm i instytucji:

zap Dre

zoptymalizuj procesy biznesowe

Zadzwoń i dowiedz się więcej

Zwinnie dostarczamy, bezpieczne, zwalidowane, funkcjonalne systemy informatyczne podnoszące jakość usług w Państwa firmie.

Formularz kontaktowy

see more