Baner

Wdrażamy Systemy Klasy LIMS

/ Granteam - oficjalny dystrybutor abbott informatics w Polsce

Starlims

Aktualnie znajdujesz się w: Strona główna / Kariera / praktyki i staże

Szybki kontakt:

phone

+48 797 559 449

praktyki i staże

Zachęcamy również studentów do odbywania u nas praktyk oraz stażu! Najlepszych zaprosimy do dalszej współpracy. Prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza poniżej lub na adres kariera@granteam.pl (w tytule maila prosimy o wpisanie nazwy stanowiska).

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883). Granteam zastrzega sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

 

Dołącz do naszego zespołu!

Wyślij nam swoje CV

Jesteś zainteresowany pracą w naszym zespole? Skorzystaj z formularzu kontaktowego i wyślij nam swoje CV

Tylko jeden plik.
Limit 128 MB.
Dozwolone rozszerzenia: pdf doc docx odt.
Proszę uzupełnić wskazane pola formularza

o granteam

Granteam jest polską firmą informatyczną specjalizującą się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań oprogramowania dla firm.

Granteam to przede wszystkim ludzie, którzy decydują o rozwoju i sukcesach w naszej firmie. To doskonale wykształceni ludzie, absolwenci najlepszych polskich uczelni technicznych, którzy z pasją poszukują nowych wyzwań oraz wykorzystują swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie, aby dostarczyć klientom najbardziej fachowe rozwiązania.

Starlims Abbott mirrhia Sapristic - Biion
Dre zap

Braliśmy udział przy wdrożeniach
dla wielu firm i instytucji:

zap Dre