Baner

Wdrażamy Systemy Klasy LIMS

/ Granteam - oficjalny dystrybutor abbott informatics w Polsce

Starlims

Aktualnie znajdujesz się w: Strona główna / Branże / zakłady produkcyjne

Szybki kontakt:

phone

+48 797 559 449

zakłady produkcyjne

LIMS DLA ZAKŁADÓW PRODUKCYJNYCH

DOSTARCZANIE JAKOŚCI W ŚRODOWISKU SZYBKIEGO DOSTĘPU

Sprawne zarządzanie badaniami w procesie produkcji i zapewnienie, że produkty spełniają okreslone specyfikacje i wymagania bezpieczeństwa, co ma kluczowe znaczenie dla sukcesu Twojej organizacji.

Rozwiązanie STARLIMS dla Zakładów produkcyjnych umożliwa laboratorium monitorowanie zarówno partii jak i ciągłych procesów produkcyjnych, jednocześnie usprawniając procedury i poprawiając automatyzację procesów. Integracja z innymi krytycznymi systemami biznesowymi, takimi jak ERP i systemami zarządzania informacjami o procesach (PISM) w celu zoptymalizowania operacji w całym cyklu życia produkcji i uzyskania bezpiecznych, wysokiej jakości produktów.

ZMNIEJSZENIE CZASU UZYSKANIA PRODUKTÓW W PROCESIE ZAPEWNIENIA JAKOŚCI

Przestrzegaj standardy i normy, w tym FDS 21 CFR Part 11, EU Annex 11, ISO 17025, ISO 13485, ISO 9001 i xGxP. Zredukuj procesy kontroli i zapewnienia jakości. Koncepcja zwalniania wyników na wiele sposobów pozwala na automatyczne wydanie wyników według specyfikacji. Funkcje falgowania pozwalaja Użytkownikom na pełne wsparcie procesu produkcji i kontrolę badań wymagających dodatkowej oceny. Uzyskaj dostęp do całej historii zleceń produkcyjnych, wyników próbek za pomocą wbudowanych funkcji audytu, zatwierdzaj wyniki poprzez podpis elektroniczny, i wiele wiele innych.

Monitoruj i zarządzaj szkoleniemi analityków oraz certyfikatami dla badań i metod badawczych, a także planuj szkolenia poprzez wbudowany moduł Zarządzania szkoleniami. Upewnij się, że wszystkie próbki zostały prawidłowo pobrane i przetestowane za pomocą modułu monitorowania środowiska. Efektywnie zarządzaj magazynem, za pomocą wbudowanego modułu zarządzania lokalizacjami.

ZARZĄDZAJ WYDAJNIE PRÓBKAMI I CYKLEM ŻYCIA PRODUKTU

Zarządzaj protokołami pobrań, magazynem próbek, badaniami, harmonogramami, warunkami środowiska, oraz lokalizacjami, aby osiągnąć cele modułu zarządzania stabilnością. Istnieje możliwość migracji modułu stabilności do systemu STARLIMS. Skonfiguruj wyzwalacze, punkty poboru, dowolny obieg próbki. Korzystaj z modułu dochodzeniowego, aby w pełni prześledzić cykl życia próbki. Automatyczne planowanie punktów próbkowania i próbek kontroli jakości na podstawie wielu kryteriów, m.in. harmonogramów próbkowania godzinowych, dziennych bądż rocznych. Twórz receptury i partie powiązane z nimi. Skutecznie zarządzaj partiami produkcyjnymi, od ich rejestracji/transportu do końcowego wydania protokołu analiz. Kontroluj badania przeprowadzone na próbkach okresowych w oparciu o częstotliwość badań i wyniki badań archiwalnych.

WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

DOSTĘP, PRZEGLĄD I OCENA WYNIKÓW

Wykonuj zapytania na żądanie i twórz różnorodne wykresy na podstawie danych zawartych w systemie. System posiada wbudowane raporty, przyporządkowane do różnorodnych etapów zarządzania laboratorium. Ponadto istnieje możliwość stworzenia i konfiguracji własnych raportów w oparciu o narzędzie Crystal Reports. Twórz wykresy kontrolne i konfiguruj reguły do śledzenia na wykresach. Naruszenie reguł może zostać automatycznie wykryte w celu przeprowadzenia dalszych działań na próbklach i badaniach w procesie produkcji. Zaawansowane wykresy SQC i wykresy kontrolne są obsługiwane poprzez moduł NWA (Northwest Analytics). Zautomatyzuj rutynowe czynności laboratoryjne i analizę danych oraz skomplikowane obliczenia. Wygeneruj arkusze kalkulacyjne, obliczenia wyników i porównania specyfikacji produktu, używanych w laboratorium

ZARZĄDZAJ MATERIAŁAMI I WYPOSAŻENIEM POMIAROWYM

Zarządzaj magazynem próbek i miejsc przechowywania. Przechowuj próbki w hierarcznej strukturze i przeglądaj zawartość każdego poziomu hierarchii w magazynie. Zarządzaj listami urządzań, zaplanowanymi zdarzeniami, konserwacjami, kalibracjami i kontrolą jakości za pomocą modułu zarządzania wyposażeniem. Zarządzaj materiałami użytymi w procesie produkcji, produktami końcowymi i materiałami eksploatacyjnymi, w tym dostawcami, którzy zapewniają surowce do Twojego laboratorium.

ZAUTOMATYZUJ LOGISTYKĘ LABORATORIUM DZIEŃ PO DNIU

Przydziel pracę analitykom i sprzętowi w zależności od dostępności i obciążenia. System posiada interfejsy do wielu systemów wsparcia procesów produkcyjnych, m.in. SAP, ERP, Chromeleon, Empower i innych systemów dedykowanych dla przedsiębiorst (EDMS/DS, MES, OPC, itp.). Przetwarzaj dane przechwycone poprzez wbudowane interfejsy integracji z aparaturą kontrolno-pomiarową. Wyświetlaj kluczowe wskaźniki wydajności, w tym wąskie gardła, czasy realizacji próbek, próbki będące poza zakresem specyfikacji, aby podejmować sprawne decyzje dotyczące zasobów. Skonfiguruj częstotliwość archiwizowania danych na podstawie wewnętrznych reguł i harmonogramów. Zarządzaj informacjami o klientach, cennikach, zleceniach i konfiguruj projekty do badań, faktury harmonogramy pobierania próbek oraz badań.

RODZAJE ZAKŁADÓW PRODUKCYJNYCH

WIELE RODZAJÓW LABORATORIÓW PRODUKCYJNYCH WYKORZYSTUJE SYSTEM STARLIMS

Wiele firm produkcyjnych wybiera STARLIMS jako swoje oprogramowanie LIMS, ponieważ chce produkować bezpieczne i wysokiej jakości produkty. Rozwiązanie STARLIMS obsługuje wiele branż, które wymagają zapewnienia jakości w procesie produkcji, w tym:

 • Branża zabawkowa
 • Części samochodowe
 • Towary konsumpcyjne
 • Lotnictwo
 • Elektronika
 • Inżynieria
 • Przemysł lotniczy i obronny
 • Przemysł metalowy i hutniczy
 • Przemysł włokienniczy
 • Laboratoria kontraktowe
 • Producenci hikieny osobistej i kosmetyków
 • Sprzęt budowlany
 • Materiały budowlane
 • Sprzęt roliczy
 • Sprzęt telekomunikacyjny

 i wiele innych.

Dlaczego starlims?

Od opracowania nowego leku do dostarczenia dokładnych wyników testów, nasze rozwiązania przekształcają laboratoria w każdej branży i na każdym etapie. Zintegrowane rozwiązanie upraszcza cały proces zarządzania danymi, dzięki czemu można skupić się na wprowadzaniu na rynek wysokiej jakości produktów.

Puzle

konsoliduj
i integruj

Nasz kompleksowy pakiet produktów LIMS, ELN i SDMS w połączeniu z funkcjami analitycznymi i mobilnymi eliminuje potrzebę opracowywania i zarządzania kosztownymi i różnorodnymi interfejsami informatycznymi laboratorium od wielu dostawców.

Actualization

aktualizuj
i bądź na bieżąco

Wszystkie nasze rozwiązania mają odseparowan od siebie dane, reguły biznesowe i warstwę technologiczną. Platforma technologiczna STARLIMS może być niezależnie uaktualniana nie wpływając na biznesową część oprogramowania.

Chart

planuj
rozwój laboratorium

Nasze produkty oferują szeroką funkcjonalność tuż po zainstalowaniu wersji pudełkowej. Dzięki intuicyjnym narzędziom konfiguracyjnym i naszemu dedykowanemu zespołowi wsparcia możesz łatwo dostosować rozwiązanie, aby dopasować je do unikalnych procedur obowiązujących w Twoim laboratorium.

zbuduj swoje rozwiązania

Zintegrowane rozwiązanie to połączenie produktów z naszej oferty, wykorzystując światowej klasy oprogramowanie klasy LIMS jako serce systemu. Wzbogać rozwiązanie LIMS, dodając ELN, aby postępować zgodnie z obowiązującymi procedurami i / lub SDMS w celu usprawnienia gromadzenia danych i zarządzania dokumentacją. Wykorzystaj zaawansowane operacje dzięki rozbudowanym funkcjom Advanced Analytics i rozwiązaniu mobilnym. Wybór nalezy do ciebie!

Skontaktuj się z nami

see more

Braliśmy udział przy wdrożeniach
dla wielu firm i instytucji:

zap Dre