Baner

Wdrażamy Systemy Klasy LIMS

/ Granteam - oficjalny dystrybutor abbott informatics w Polsce

Starlims

Aktualnie znajdujesz się w: Strona główna / Branże / opieka zdrowotna

Szybki kontakt:

phone

+48 797 559 449

opieka zdrowotna

LIMS DLA OPIEKI ZDROWOTNEJ

ZAPROJEKTOWANY BY CHRONIĆ ZDROWIE

Urzędnicy ds. Zdrowia publicznego na całym świecie polegają na zdolności laboratorium nie tylko do monitorowania i śledzenia możliwych pandemii i epidemii, ale także na określaniu efektów wywoływanych w każdym przypadku ich wystąpienia. Rozwiązanie STARLIMS dla opieki zdrowotnej automatyzuje procesy w całym cyklu życia próbki, od planowania przez logowanie próbki po raportowanie końcowe, umożliwiając laboratorium dostarczanie aktualnych i dokładnych wyników w celu ochrony zdrowia całej populacji.

ZGODNOŚĆ Z NORMAMI I NALEPSZYMI PRAKTYKAMI LABORATORYJNYMI

Postępuj zgodnie z wytycznymi APHL dla wszystkich 16 procesów PHL. Poznaj najlepsze praktyki i wytyczne branżowe. Firma Abbott Informatics, której jesteśmy oficjalnym partnerem, współpracuje z APHL, CDC i innymi placówkami publicznej opieki zdrowotnej w ponad 30 okręgowych, regionalnych i międzynarodowych laboratoriach zdrowia publicznego, aby upewnić się, że nasze oprogramowanie informatyczne pomaga w spełnieniu najlepszych praktyk i wytycznych obowiązujących w branży. Współpracuj z certyfikowanym dostawcą GSA Schedule 70. Abbott Informatics posiada certyfikat GSA Schedule 70 dla medycyny sądowej i zdrowia publicznego.

POBIERZ I PRZECHWYTUJ DANE WPROST Z DOKUMENTÓW

Zbieraj dane w locie za pomocą elektronicznego zeszytu laboratoryjnego ELN. Preloguj próbki i podawaj informacje o każdej próbce przed jej zalogowaniem i przygotowaniem, aby zmniejszyć zaangażowanie personelu w proces przygotowania danych. Korzystaj z kodów kreskowych i urządzeń przenośnych, aby generować etykiety i ułatwiać śledzenie przepływu pracy z próbką.

ZAPEWNIJ JAKOŚĆ WYNIKÓW

Generuj automatyczne alerty ostrzegawcze dla analityków o niepowodzeniach kontroli jakości i podejrzanych wynikach. Skonfiguruj i utwórz wyzwalacze, które pomogą personelowi w poruszaniu się po ścieżce analizy i obsługi próbki. Prowadź użytkowników przez wstępnie zdefiniowane kroki,

WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

ZARZĄDZAJ MAGAZYNEM I PRZEPŁYWEM PRACY

Modyfikuj szablony przepływu pracy w laboratorium, w tym pobieranie, odbiór, badania i przetwarzanie próbek, zarządzanie lokalizacją, wyszukiwanie i zwrot pozycji w magazynie. Przeszukuj dane laboratoryjne, które pomogą Ci zarządzanie magazynem ,przechowywanie i ich rozmieszczenie, przydzielanie badań i wiele innych. Zaplanuj i śledź wydajność w każdym możliwym miejscu przechowywania, aby skonsolidować zasoby, co ułatwia przeypisanie personelowi pracy i późniejsze okresowe badania stanów w magazynie.

ZAUTOMATYZUJ LOGISTYKĘ LABORATORIUM DZIEŃ PO DNIU

System posiada interfejsy do wielu systemów wsparcia procesów produkcyjnych, m.in. SAP, ERP, Chromeleon, Empower i innych systemów dedykowanych dla przedsiębiorst (EDMS/DS, MES, OPC, itp.). Przetwarzaj dane przechwycone poprzez wbudowane interfejsy integracji z aparaturą kontrolno-pomiarową. Zarządzaj łańcuchami dostaw dzięki podpisom elektronicznym. Zarządzaj rozliczeniami z klientami i fakturowaniem w celu wysyłani, przetwarzania i badania próbek dostarczonych do laboratorium Zapewnij bezpieczny dostęp do systemu osobom odpowiedzialnym za badania kliniczne, kierownikom projektów, laboratoriom zewnętrznym.

Dokumenty do pobrania /

Dokument 1

Dokument 2

Dlaczego starlims?

Od opracowania nowego leku do dostarczenia dokładnych wyników testów, nasze rozwiązania przekształcają laboratoria w każdej branży i na każdym etapie. Zintegrowane rozwiązanie upraszcza cały proces zarządzania danymi, dzięki czemu można skupić się na wprowadzaniu na rynek wysokiej jakości produktów.

Puzle

konsoliduj
i integruj

Nasz kompleksowy pakiet produktów LIMS, ELN i SDMS w połączeniu z funkcjami analitycznymi i mobilnymi eliminuje potrzebę opracowywania i zarządzania kosztownymi i różnorodnymi interfejsami informatycznymi laboratorium od wielu dostawców.

Actualization

aktualizuj
i bądź na bieżąco

Wszystkie nasze rozwiązania mają odseparowan od siebie dane, reguły biznesowe i warstwę technologiczną. Platforma technologiczna STARLIMS może być niezależnie uaktualniana nie wpływając na biznesową część oprogramowania.

Chart

planuj
rozwój laboratorium

Nasze produkty oferują szeroką funkcjonalność tuż po zainstalowaniu wersji pudełkowej. Dzięki intuicyjnym narzędziom konfiguracyjnym i naszemu dedykowanemu zespołowi wsparcia możesz łatwo dostosować rozwiązanie, aby dopasować je do unikalnych procedur obowiązujących w Twoim laboratorium.

zbuduj swoje rozwiązania

Zintegrowane rozwiązanie to połączenie produktów z naszej oferty, wykorzystując światowej klasy oprogramowanie klasy LIMS jako serce systemu. Wzbogać rozwiązanie LIMS, dodając ELN, aby postępować zgodnie z obowiązującymi procedurami i / lub SDMS w celu usprawnienia gromadzenia danych i zarządzania dokumentacją. Wykorzystaj zaawansowane operacje dzięki rozbudowanym funkcjom Advanced Analytics i rozwiązaniu mobilnym. Wybór nalezy do ciebie!

Skontaktuj się z nami

see more

Braliśmy udział przy wdrożeniach
dla wielu firm i instytucji:

zap Dre