Baner

Wdrażamy Systemy Klasy LIMS

/ Granteam - oficjalny dystrybutor abbott informatics w Polsce

Starlims

Aktualnie znajdujesz się w: Strona główna / Branże / monitoring środowiska

Szybki kontakt:

phone

+48 797 559 449

monitoring środowiska

LIMS DLA BADAŃ ŚRODOWISKOWYCH

ZAPROJEKTOWANY DO OCHRONY I OSZCZĘDZANIA ZASOBÓW ZIEMI

Nasz system STARLIMS dla badań środowiskowych jest przeznaczony zarówno do publicznych jak i komercyjnych badań środowiskowych, jak i laboratoriów kontraktowych działających na poziomie krajowym, regionalnym i lokalnym. Rozwiązanie STARLIMS dla badań środowiskowych jest dostosowane do potrzeb międzynarodowych laboratoriów badawczych i laboratoriów kontraktowych, zachowując zgodność z obowiązującymi przepisami i regulacjami. Wspierając codzienne funkcje wielodyscyplinarnego laboratorium, zapewniamy, że wyniki badań środowiskowych są w pełni identyfikowalne ze znanymi standardami i parametrami zapewnienia jakości w całym cyklu życia próbki. Elastyczność systemu umożliwia laboratorium ciągłe dostosowanie procesów biznesowych do potrzeb klientów i pojawiających się przepisów.

ZGODNOŚĆ Z NORMAMI I NAJLEPSZYMI PRAKTYKAMI LABORATORIUM

Używaj prekonfigurowanych metodologii EPA lub skonfiguruj międzynarodowe metody ochrony środowiska. Śledź i zarządzaj certyfikatami badań, aby zapewnić metodologię zgodnie z EPA i innymi międzynarodowymi standardowymi metodami. Zgodność z ISO 17025 jest podstawą do uzyskania uznanych w branży akredytacji (np. NELAP, ILAC, A2LA). Śledź i zarządzaj wersjami standardowych procedur operacyjnych (SOP) i określ przebieg dokumentów za pomocą systemu do zarządzania danymi naukowymi (SDMS).

WSPARCIE DLA PUBLICZNYCH I KOMERCYJNYCH BADAŃ ŚRODOWISKOWYCH

KOMERCYJNE BADANIA ŚRODOWISKOWE

Zarejestruj punkty poboru, używając Google Maps i współrzędnych GPS. Automatycznie generuj powiadomienia, raporty, faktury. Usprawnij zatwierdzanie danych zgodnie z procesami biznesowymi. Uprość weryfikację dokładności urządzenia za pomocą funkcji limitu wykrywania cząstek. Wyodrębniaj i analizuj krytyczne informacje biznesowe za pomocą narzędzia do zapytań ad hoc. Elastyczna, wbudowana funkcjonalność metadanych zapewnia nieograniczone możliwośc konfiguracji badań i próbek, rozszerzając strukturę o dodatkowe pola specyficzne dla próbeki bądź zlecenia. Promuj lepsze decyzje biznesowe w oparciu o dane w czasie rzeczywistym, korzystając z łatwo dostępnych pulpitów nawigacyjnych z kluczowymi wskaźnikami wydajności laboratorium

PUBLICZNE LABORATORIA BADAŃ ŚRODOWISKOWYCH

Dostarczaj terminowe i dokładne wyniki wewnętrznym organizacjom, jak i agencjom regulacyjnym, wszystko to w celu zapewnienia utrzymania jakości wody na akceptowalnym poziomie. Zautomatyzuj procesy w całym cyklu życia próbki, od harmonogrami logowania próbek do raportowania. Obsługuj kompleksowe raportowanie i ponownepobieranie próbek zgodnie z wymogami.

WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

DOSTĘP, PRZEGLĄD I OCENA WYNIKÓW

Wykonuj zapytania na żądanie i twórz różnorodne wykresy na podstawie danych zawartych w systemie. System posiada wbudowane raporty, przyporządkowane do różnorodnych etapów zarządzania laboratorium. Ponadto istnieje możliwość stworzenia i konfiguracji własnych raportów w oparciu o narzędzie Crystal Reports. Twórz wykresy kontrolne i konfiguruj reguły do śledzenia na wykresach. Naruszenie reguł może zostać automatycznie wykryte w celu przeprowadzenia dalszych działań na próbklach i badaniach w procesie produkcji. Zaawansowane wykresy SQC i wykresy kontrolne są obsługiwane poprzez moduł NWA (Northwest Analytics). Zautomatyzuj rutynowe czynności laboratoryjne i analizę danych oraz skomplikowane obliczenia. Wygeneruj arkusze kalkulacyjne, obliczenia wyników i porównania specyfikacji produktu, używanych w laboratorium

ZARZĄDZAJ MATERIAŁAMI I WYPOSAŻENIEM POMIAROWYM

Zarządzaj magazynem próbek i miejsc przechowywania. Przechowuj próbki w hierarcznej strukturze i przeglądaj zawartość każdego poziomu hierarchii w magazynie. Zarządzaj listami urządzań, zaplanowanymi zdarzeniami, konserwacjami, kalibracjami i kontrolą jakości za pomocą modułu zarządzania wyposażeniem. Zarządzaj materiałami użytymi w procesie produkcji, produktami końcowymi i materiałami eksploatacyjnymi, w tym dostawcami, którzy zapewniają surowce do Twohjego laboratorium.

ZAUTOMATYZUJ LOGISTYKĘ LABORATORIUM DZIEŃ PO DNIU

Przydziel pracę analitykom i sprzętowi w zależności od dostępności i obciążenia. System posiada interfejsy do wielu systemów wsparcia procesów produkcyjnych, m.in. SAP, ERP, Chromeleon, Empower i innych systemów dedykowanych dla przedsiębiorstw (EDMS/DS, MES, OPC, itp.). Przetwarzaj dane przechwycone poprzez wbudowane interfejsy integracji z aparaturą kontrolno-pomiarową. Wyświetlaj kluczowe wskaźniki wydajności, w tym wąskie gardła, czasy realizacji próbek, próbki będące poza zakresem specyfikacji, aby podejmować sprawne decyzje dotyczące zasobów. Skonfiguruj częstotliwość archiwizowania danych na podstawie wewnętrznych reguł i harmonogramów. Zarządzaj informacjami o klientach, cennikach, zleceniach i konfiguruj projekty do badań, faktury harmonogramy pobierania próbek oraz badań.

Dokumenty do pobrania /

Dokument 1

Dlaczego starlims?

Od opracowania nowego leku do dostarczenia dokładnych wyników testów, nasze rozwiązania przekształcają laboratoria w każdej branży i na każdym etapie. Zintegrowane rozwiązanie upraszcza cały proces zarządzania danymi, dzięki czemu można skupić się na wprowadzaniu na rynek wysokiej jakości produktów.

Puzle

konsoliduj
i integruj

Nasz kompleksowy pakiet produktów LIMS, ELN i SDMS w połączeniu z funkcjami analitycznymi i mobilnymi eliminuje potrzebę opracowywania i zarządzania kosztownymi i różnorodnymi interfejsami informatycznymi laboratorium od wielu dostawców.

Actualization

aktualizuj
i bądź na bieżąco

Wszystkie nasze rozwiązania mają odseparowan od siebie dane, reguły biznesowe i warstwę technologiczną. Platforma technologiczna STARLIMS może być niezależnie uaktualniana nie wpływając na biznesową część oprogramowania.

Chart

planuj
rozwój laboratorium

Nasze produkty oferują szeroką funkcjonalność tuż po zainstalowaniu wersji pudełkowej. Dzięki intuicyjnym narzędziom konfiguracyjnym i naszemu dedykowanemu zespołowi wsparcia możesz łatwo dostosować rozwiązanie, aby dopasować je do unikalnych procedur obowiązujących w Twoim laboratorium.

zbuduj swoje rozwiązania

Zintegrowane rozwiązanie to połączenie produktów z naszej oferty, wykorzystując światowej klasy oprogramowanie klasy LIMS jako serce systemu. Wzbogać rozwiązanie LIMS, dodając ELN, aby postępować zgodnie z obowiązującymi procedurami i / lub SDMS w celu usprawnienia gromadzenia danych i zarządzania dokumentacją. Wykorzystaj zaawansowane operacje dzięki rozbudowanym funkcjom Advanced Analytics i rozwiązaniu mobilnym. Wybór nalezy do ciebie!

Skontaktuj się z nami

see more

Braliśmy udział przy wdrożeniach
dla wielu firm i instytucji:

zap Dre