Baner

Wdrażamy Systemy Klasy LIMS

/ Granteam - oficjalny dystrybutor abbott informatics w Polsce

Starlims

Aktualnie znajdujesz się w: Strona główna / Branże / laboratoria kontraktowe

Szybki kontakt:

phone

+48 797 559 449

laboratoria kontraktowe

LIMS DLA LABORATORIÓW KONTRAKTOWYCH

USPRAWNIJ PROCESY I POPRAW WYDAJNOŚĆ PRACY

Zarządzaj pracą laboratorium, efektywnie zaspokój potrzeby klientów i zapewnij, że laboratorium dostarcza wyniki, spełniające najwyższe normy jakości na czas. Dzięki usprawnieniu procesó i ulepszonej automatyzacji, nasze rowzwiązani STARLIMS zostało zaprojektowane by zapewnić, że laboratorium pracuje z najwyższą wydajnością wymaganą przes dynamiczne operacyjne wymagania klientów.

ZARZĄDZAJ INFORMACJAMI OD KLIENTÓW I TWÓRZ ZAAWANSOWANE PROJEKTY BADAŃ LABORATORYJNYCH

Klienci rozliczani za zrealizowane badania, tworzą faktury, które są odzwierciedlone w cennikach i innych formach płatności, konfigurowane indywidualnie dla każdego klienta. Fakturuj klienta według cen ustalonych dla badań i użytych materiałów. Wydawaj faktury po zrealizowanych zleceniach, rejestrowanych w oparciu o próbki i badania. Konfiguruj cenniki dla klientów i projektów. STARLIMS zapewnia narzędzia do definiowania, publikowania, drukowania i wycofywania cenników uzytych w projekcie badawczym. Istnieje również przechowywanie repozytorium cen badań, których możesz użyć do konfiguracji i aktualizacji cenników.

GWARANCJA KOMPLETNEGO ZARZĄDZANIA CYKLEM ŻYCIA PRÓBEK

Obsługuj próbki i przepływy pracy od początku do końca cyklu życia próbki. Relizuje retesty i realizuj przepływy pracy, dowolnie konfigurowalne dla każdego ze zleceń. Istnieje możliwość generowania obliczeń na podstawie wbudowanego modułu obliczeń dla badań. Skonfiguruj harmonogramy realizacji próbek, aby automatycznie planować punkty próbkowania i próbki kontroli jakości na podstawie zdefiniowanych kryteriów. Przeglądaj harmonogramy próbek w formie kalendarza, aby łatwi wizualizować kiedy zostaną one zrealizowane. Zlecaj badania na zewnątrz laboratorium w cyklu realizacji zlecenia, aby umożliwić przeglądanie i wysyłkę próbek na zewnątrz laboratorium. Oceniaj wyniki badań na podstawie różnych zestawów specyfikacji.

WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

ZGODNOŚĆ Z NORMAMI I NAJLEPSZYMI PRAKTYKAMI LABORATORYJNYMI

Śledź wszystkie zmiany, od najniższego poziomu realizacji wyników i informacjami o badaniach poprzez przydział certyfikatów analitykom. Uzyskaj dostęp do całej historii próbek, przeglądaj historię szkoleń personelu, poprzez wbudowany moduł audytu. Przestrzegaj standardy i normy, w tym FDS 21 CFR Part 11, EU Annex 11, ISO 17025, ISO 13485, ISO 9001 i xGxP. Zredukuj procesy kontroli i zapewnienia jakości. Koncepcja zwalniania wyników na wiele sposobów pozwala na automatyczne wydanie wyników według specyfikacji. Funkcje falgowania pozwalaja Użytkownikom na pełne wsparcie procesu produkcji i kontrolę badań wymagających dodatkowej oceny. Uzyskaj dostęp do całej historii zleceń produkcyjnych, wyników próbek za pomocą wbudowanych funkcji audytu, zatwierdzaj wyniki poprzez podpis elektroniczny, i wiele wiele innych.

WSPARCIE W PODEJMOWANIU KRYTYCZNYCH DECYZJI

Moduł badań stabilności - zarządzaj protokołami, inwentaryzacją próbek, harmonogramami, badaniami, warunkami i lokalizacjami, poprzez wbudowany moduł badań stabilności. Osiągaj szybciej swoje cele związane z zarządzaniem stabilnością, przenosząc dane z dotychczasowego systemu do systemu STARLIMS za pomocą narzędzi do migracji danych. Przydziel pracę analitykom i sprzętowi w zależności od dostępności i obciążenia. System posiada interfejsy do wielu systemów wsparcia procesów produkcyjnych, m.in. SAP, ERP, Chromeleon, Empower i innych systemów dedykowanych dla przedsiębiorst (EDMS/DS, MES, OPC, itp.). Przetwarzaj dane przechwycone poprzez wbudowane interfejsy integracji z aparaturą kontrolno-pomiarową. Moduł Monitorowania Środowiska - monitoruj środowisko produkcyjne, w którym realizowane są badania. Upewnij się, że wszystkie testowane próbki są poprawnie pobrane i przetestowane za pomocą wbudowanego modułu monitorowania środowiska.

BRANŻE

STARLIMS to rozwiązanie dla laboratoriów kontraktowych, które wspierają swoich klientów w wytwarzaniu bezpiecznych i wysokiej jakości produktów, przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności w swoich działaniach. STARLIMS dla laboratoriów kontraktowych wspiera następujące branże: - Branża spożywcza - Produkcja ogólna - Petrochemia i rafinerie - Branża farmaceutyczna i biotechnologiczna

Dlaczego starlims?

Od opracowania nowego leku do dostarczenia dokładnych wyników testów, nasze rozwiązania przekształcają laboratoria w każdej branży i na każdym etapie. Zintegrowane rozwiązanie upraszcza cały proces zarządzania danymi, dzięki czemu można skupić się na wprowadzaniu na rynek wysokiej jakości produktów.

Puzle

konsoliduj
i integruj

Nasz kompleksowy pakiet produktów LIMS, ELN i SDMS w połączeniu z funkcjami analitycznymi i mobilnymi eliminuje potrzebę opracowywania i zarządzania kosztownymi i różnorodnymi interfejsami informatycznymi laboratorium od wielu dostawców.

Actualization

aktualizuj
i bądź na bieżąco

Wszystkie nasze rozwiązania mają odseparowan od siebie dane, reguły biznesowe i warstwę technologiczną. Platforma technologiczna STARLIMS może być niezależnie uaktualniana nie wpływając na biznesową część oprogramowania.

Chart

planuj
rozwój laboratorium

Nasze produkty oferują szeroką funkcjonalność tuż po zainstalowaniu wersji pudełkowej. Dzięki intuicyjnym narzędziom konfiguracyjnym i naszemu dedykowanemu zespołowi wsparcia możesz łatwo dostosować rozwiązanie, aby dopasować je do unikalnych procedur obowiązujących w Twoim laboratorium.

zbuduj swoje rozwiązania

Zintegrowane rozwiązanie to połączenie produktów z naszej oferty, wykorzystując światowej klasy oprogramowanie klasy LIMS jako serce systemu. Wzbogać rozwiązanie LIMS, dodając ELN, aby postępować zgodnie z obowiązującymi procedurami i / lub SDMS w celu usprawnienia gromadzenia danych i zarządzania dokumentacją. Wykorzystaj zaawansowane operacje dzięki rozbudowanym funkcjom Advanced Analytics i rozwiązaniu mobilnym. Wybór nalezy do ciebie!

Skontaktuj się z nami

see more

Braliśmy udział przy wdrożeniach
dla wielu firm i instytucji:

zap Dre