Baner

Wdrażamy Systemy Klasy LIMS

/ Granteam - oficjalny dystrybutor abbott informatics w Polsce

Starlims

Aktualnie znajdujesz się w: Strona główna / Branże / kryminalistyka

Szybki kontakt:

phone

+48 797 559 449

kryminalistyka

LIMS DLA KRYMINALISTYKI

INFORMACJE OGÓLNE

STARLIMS to system, który pomoże Ci zredukować koszty, zminimalizować liczbę błędów i umożliwi szybką analizę danych niezbędnych do podejmowania właściwych decyzji. Oferujemy kompletne rozwiązanie dla medycyny sądowej wspierające pełny cykl pracy od gromadzenia dowodów po ich rozdysponowanie. Możesz w ten sposób osiągnąć wysoką wydajność swojego laboratorium, ponieważ nie ma konieczności zakupu, utrzymania i obsługi wielu systemów. Wprowadzając rozwiązanie STARLIMS Forensic możesz być pewien, że nasz zespół ekspertów naprawdę rozumie Twoje potrzeby biznesowe. Nasi eksperci pomogą Ci ukierunkować plan działania, aby podjęte inwestycje spełniły Twoje potrzeby dzisiaj i w przyszłości. Zapewniamy Klientom możliwość realizacji ich planów poprzez konfigurację i personalizację systemu. Dzięki takiemu podejściu Klienci mogą korzystać z gotowego produktu oszczędzając pieniądze.

NADZORUJ PRZEPŁYW PRACY W LABORATORIUM KRYMINALISTYCZNYM

Nasz typowy przepływ pracy obejmuje etap przyjęcia dowodów, przydzielanie specjalistów, przekazywanie łańcucha nadzoru nad produktem, przypisywanie testów, wprowadzanie wyników oraz raportowanie i kontrole. System STARLIMS ułatwia połączenie wszystkich istotnych informacji podczas testowania procesów laboratoryjnych. Użytkownicy widzą na swoich pulpitach nawigacyjnych prace oczekujące na realizację będące na różnych etapach cyklu. Integracja aparatury, migracja danych i interfejsy z istniejącymisystemami stanowią rutynową część realizacji projektu. Dzięki kompleksowemu rozwiązaniu STARLIMS Forensics dowody i informacje mogą przejść przez cykl bez potrzeby ponownego wprowadzania danych.

WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

ROZWIĄZANIA DO ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ

Nie ma konieczności dostarczenia osobnego oprogramowania do zarządzania działaniami zapewniającymi jakość, ponieważ zintegrowany system jest bardziej skuteczny i stanowi standardowe wyposażenie w produkcie STARLIMS Forensic. STARLIMS aktywnie pomaga w Twoim programie jakościowym, np. kiedy analityk wprowadza lub skanuje kod kreskowy przeterminowanego odczynnika, będzie on już niedostępny do użytku lub gdy do pracy przystępuje nowy analityk, będzie on miał dostęp jedynie do zadań, które zostały mu przydzielone do wykonania.

KONTROLA DOKUMENTÓW

Nasz system zarządzania dokumentacją pozwala Ci kierować cyklem życia ważnych dokumentów takich jak instrukcji, SOP i wielu innych, wspierając również wersjonowanie czy archiwizację. Możesz podpinać dokumenty do analiz, przypisywać osoby odpowiedzialne za weryfikację i dokumenty referencyjne do standardów jakości, które są przez nie obsługiwane.

ZARZĄDZANIE APARATURĄ I MATERIAŁAMI

Śledź wszystkie zasoby swojego laboratorium. W łatwy sposób możesz utworzyć listę pojawiających się błędów, np. określając odczynniki, które były wykorzystane w analizie nie spełniającej wymogów specyfikacji w celu eliminacji błędów w innych procesach. Dokumentuj wydajność i kalibrację przyrządów, przestaw się w tryb offline i powiadom odpowiedzialną osobę o oczekiwaniu na konserwację aparatu. Podobnie jak w przypadku odczynników, możesz generować powiązane listy zadań.

UDOSKONALENIA

Dokumentuj braki jako incydenty, wprowadzaj działania zapobiegawcze lub naprawcze. System zawiera kompletny przebieg pracy dla cyklu życia CARS/PARS, w tym bieżący monitoring.

PERSONEL

Prowadź dokumentację szkoleń i certyfikacji pracowników. Możesz również prowadzić w systemie testy umiejętności i kompetencji, które są związane z autoryzacją do pracy ze specjalistycznym sprzętem i wykonywaniem analiz.

RAPORTY I KONTROLE

Przygotuj raporty w programie Microsoft Word z pomocą szablonów i wersji kontrolnych. Skonfiguruj przeglądy elektroniczne, aby dopasować je do bieżących procesów. Skorzystaj z konfigurowanych przez klienta list kontrolnych. Generuj zaawansowane statystyki. Raporty końcowe są zapisywanie w postaci plików PDF, a ich dystrybucja może być ręczna lub automatyczna.

KOMPILACJA QA

Możesz połączyć wiele raportów w jednym pliku PDF przygotowując odpowiedni raport końcowy do organów akredytacyjnych. STARLIMS - WERSJA MOBILNA Z naszym rozwiązaniem Mobilnym możesz używać odpowiedniego urządzenia mobilnego do wykonania zadania. Skorzystaj z możliwości jakie dają Ci smartfony i tablety, takich jak aparat, skanowanie kodów kreskowych i GPS.

STARLIMS - ADVANCED ANALYTICS

Narzędzie Advanced Analytics pozwoli Ci łatwo odpowiedzieć na pytania dotyczące statystyk związanych z pracą w laboratorium. Na przykład, ile przypadków przeanalizowaliśmy w zeszłym roku? Jaki był podział według jednostki, analityka, i przestępstw? Jaki był czas realizacji usługi dla zleceń zewnętrznych? Ile trafień otrzymaliśmy z bazy CODIS, AFIS czy NIBIN? Która aparatura wymagała największej ilości napraw? Ile działań naprawczych mieliśmy w stosunku do ubiegłego roku? Możesz zamienić surowe dane w przydatne informacje.

Dlaczego starlims?

Od opracowania nowego leku do dostarczenia dokładnych wyników testów, nasze rozwiązania przekształcają laboratoria w każdej branży i na każdym etapie. Zintegrowane rozwiązanie upraszcza cały proces zarządzania danymi, dzięki czemu można skupić się na wprowadzaniu na rynek wysokiej jakości produktów.

Puzle

konsoliduj
i integruj

Nasz kompleksowy pakiet produktów LIMS, ELN i SDMS w połączeniu z funkcjami analitycznymi i mobilnymi eliminuje potrzebę opracowywania i zarządzania kosztownymi i różnorodnymi interfejsami informatycznymi laboratorium od wielu dostawców.

Actualization

aktualizuj
i bądź na bieżąco

Wszystkie nasze rozwiązania mają odseparowan od siebie dane, reguły biznesowe i warstwę technologiczną. Platforma technologiczna STARLIMS może być niezależnie uaktualniana nie wpływając na biznesową część oprogramowania.

Chart

planuj
rozwój laboratorium

Nasze produkty oferują szeroką funkcjonalność tuż po zainstalowaniu wersji pudełkowej. Dzięki intuicyjnym narzędziom konfiguracyjnym i naszemu dedykowanemu zespołowi wsparcia możesz łatwo dostosować rozwiązanie, aby dopasować je do unikalnych procedur obowiązujących w Twoim laboratorium.

zbuduj swoje rozwiązania

Zintegrowane rozwiązanie to połączenie produktów z naszej oferty, wykorzystując światowej klasy oprogramowanie klasy LIMS jako serce systemu. Wzbogać rozwiązanie LIMS, dodając ELN, aby postępować zgodnie z obowiązującymi procedurami i / lub SDMS w celu usprawnienia gromadzenia danych i zarządzania dokumentacją. Wykorzystaj zaawansowane operacje dzięki rozbudowanym funkcjom Advanced Analytics i rozwiązaniu mobilnym. Wybór nalezy do ciebie!

Skontaktuj się z nami

see more

Braliśmy udział przy wdrożeniach
dla wielu firm i instytucji:

zap Dre