Baner

Wdrażamy Systemy Klasy LIMS

/ Granteam - oficjalny dystrybutor abbott informatics w Polsce

Starlims

Aktualnie znajdujesz się w: Strona główna / Branże / farmacja i biotechnologia

Szybki kontakt:

phone

+48 797 559 449

farmacja i biotechnologia

LIMS DLA FARMACJI

PRZEGLĄD ZARZĄDZAJ ROZWOJEM LEKÓW W JEDNYM OPROGRAMOWANIU LIMS

Zaprojektowany dla wysoce złożonych procesów odkrywania i opracowywania leków, oprogramowanie STARLIMS radzi sobie z cyklem życia produktu, od badań i rozwoju, przez produkcję, po zapewnienie jakości. Bez względu na fazę rozwoju leku, STARLIMS pozwala zespołowi skupić się na nauce, która ma kluczowe znaczenie i skraca czas wprowadzania nowych produktów na rynek.

ZARZĄDZAJ WYDAJNOŚCIĄ PRODUKCJI I CYKLEM ŻYCIA LEKU

Skutecznie zarządzaj partiami, od utworzenia po wygenerowanie końcowego certyfikatu analizy (COA). Kontroluj badania przeprowadzone na próbkach okresowych w oparciu o częstotliwość badań i wyniki wczesniejszych badań. Twórz receptury i partie powiązane z nimi. Zarządzaj prokotołami, zasobami, badaniami, harmonogramami, warunkami środowiskowymi i lokalizacjami, aby osiągnąć cele związane ze stabilnością badań. Automatyczne harmonogramy dla poboru próbek standardowych i próbek kontroli jakości. Skonfiguruj wyzwalacze, punkty poboru, retesty i konfiguruj dowolnie przepływy pracy w laboratorium. Zlecaj badania do laboratoriów zewnętrznych.

ZGODNOŚĆ Z NORMAMI

Często wybierany przez duże i znane laboratoria z branży medycznej, farmaceutycznej i biotechnologicznej, system STARLIMS Pharma/Biotech jest szytym na miarę, skalowalnym oprogramowaniem opartym na rozwiązaniach webowych, co pozwala korzystać z niego z dowolnego miejsca w dowolnym czasie i wykonywać pracę w oparciu o szeroko akceptowane normy (m.in. kodeksu przepisów federalnych 21 CFR, część 11) w celu zapewnienia integralności danych, zgodności z przepisami i gotowości do kontroli.

System STARLIMS:

 • konsoliduje dane produktu z dokumentacją
 • wspiera obsługę certyfikatów analizy (CoA; Certificate of Analysis) dla każdego surowca użytego do produkcji spełniającego warunki specyfikacji
 • generuje raporty podsumowujące
 • pozwala analizować trendy, wspiera standardy testowania i normy zgodności m.in. ustanowione przez Międzynarodową Konferencję Harmonizacji (ICH), europejską (EP), amerykańską (USP) i japońską (J P) farmakopeę
 • wspiera wiele szeroko stosowanych norm, takich jak, cGxP, FDA, ANVISA, ISO 17025
 • przygotuje analizę próbek w czasie rzeczywistym

 

ZARZĄDZANIE LABORATORIUM FARMACEUTYCZNYM

Nasze zintegrowane rozwiązania STARLIMS zawierają zaawansowane narzędzia do kompleksowego zarządzania procesami w laboratoryjnych:

 • zarządzanie aparaturą, zasobami i formułami
 • elastyczne kalkulacje, narzędzia do raportowania i analizy danych
 • zarządzanie partiami, standardami i odczynnikami
 • rozbudowany audyt, podpisy elektroniczne
 • badania stabilności, badania mikrobiologiczne
 • planowanie przydziału zasobów
 • integracja systemów chromatograficznych (CDS) i inne.

 

WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

DOSTĘP, PRZEGLĄD I OCENA WYNIKÓW

Wykonuj zapytania na żądanie i twórz różnorodne wykresy na podstawie danych zawartych w systemie. System posiada wbudowane raporty, przyporządkowane do różnorodnych etapów zarządzania laboratorium. Ponadto istnieje możliwość stworzenia i konfiguracji własnych raportów w oparciu o narzędzie Crystal Reports. Twórz wykresy kontrolne i konfiguruj reguły do śledzenia na wykresach. Naruszenie reguł może zostać automatycznie wykryte w celu przeprowadzenia dalszych działań na próbkach i badaniach w procesie produkcji. Zaawansowane wykresy SQC i wykresy kontrolne są obsługiwane poprzez moduł NWA (Northwest Analytics). Zautomatyzuj rutynowe czynności laboratoryjne i analizę danych oraz skomplikowane obliczenia. Wygeneruj arkusze kalkulacyjne, obliczenia wyników i porównania specyfikacji produktu, używanych w laboratorium

ZARZĄDZAJ MATERIAŁAMI I WYPOSAŻENIEM POMIAROWYM

Zarządzaj magazynem próbek i miejsc przechowywania. Przechowuj próbki w hierarcznej strukturze i przeglądaj zawartość każdego poziomu hierarchii w magazynie. Zarządzaj listami urządzań, zaplanowanymi zdarzeniami, konserwacjami, kalibracjami i kontrolą jakości za pomocą modułu zarządzania wyposażeniem. Zarządzaj materiałami użytymi w procesie produkcji, produktami końcowymi i materiałami eksploatacyjnymi, w tym dostawcami, którzy zapewniają surowce do Twohjego laboratorium.

ZAUTOMATYZUJ LOGISTYKĘ LABORATORIUM DZIEŃ PO DNIU

Przydziel pracę analitykom i sprzętowi w zależności od dostępności i obciążenia. System posiada interfejsy do wielu systemów wsparcia procesów produkcyjnych, m.in. SAP, ERP, Chromeleon, Empower i innych systemów dedykowanych dla przedsiębiorst (EDMS/DS, MES, OPC, itp.). Przetwarzaj dane przechwycone poprzez wbudowane interfejsy integracji z aparaturą kontrolno-pomiarową. Wyświetlaj kluczowe wskaźniki wydajności, w tym wąskie gardła, czasy realizacji próbek, próbki będące poza zakresem specyfikacji, aby podejmować sprawne decyzje dotyczące zasobów. Skonfiguruj częstotliwość archiwizowania danych na podstawie wewnętrznych reguł i harmonogramów. Zarządzaj informacjami o klientach, cennikach, zleceniach i konfiguruj projekty do badań, faktury harmonogramy pobierania próbek oraz badań.

Dokumenty do pobrania /

Dokument 1

Dokument 2

Dlaczego starlims?

Od opracowania nowego leku do dostarczenia dokładnych wyników testów, nasze rozwiązania przekształcają laboratoria w każdej branży i na każdym etapie. Zintegrowane rozwiązanie upraszcza cały proces zarządzania danymi, dzięki czemu można skupić się na wprowadzaniu na rynek wysokiej jakości produktów.

Puzle

konsoliduj
i integruj

Nasz kompleksowy pakiet produktów LIMS, ELN i SDMS w połączeniu z funkcjami analitycznymi i mobilnymi eliminuje potrzebę opracowywania i zarządzania kosztownymi i różnorodnymi interfejsami informatycznymi laboratorium od wielu dostawców.

Actualization

aktualizuj
i bądź na bieżąco

Wszystkie nasze rozwiązania mają odseparowan od siebie dane, reguły biznesowe i warstwę technologiczną. Platforma technologiczna STARLIMS może być niezależnie uaktualniana nie wpływając na biznesową część oprogramowania.

Chart

planuj
rozwój laboratorium

Nasze produkty oferują szeroką funkcjonalność tuż po zainstalowaniu wersji pudełkowej. Dzięki intuicyjnym narzędziom konfiguracyjnym i naszemu dedykowanemu zespołowi wsparcia możesz łatwo dostosować rozwiązanie, aby dopasować je do unikalnych procedur obowiązujących w Twoim laboratorium.

zbuduj swoje rozwiązania

Zintegrowane rozwiązanie to połączenie produktów z naszej oferty, wykorzystując światowej klasy oprogramowanie klasy LIMS jako serce systemu. Wzbogać rozwiązanie LIMS, dodając ELN, aby postępować zgodnie z obowiązującymi procedurami i / lub SDMS w celu usprawnienia gromadzenia danych i zarządzania dokumentacją. Wykorzystaj zaawansowane operacje dzięki rozbudowanym funkcjom Advanced Analytics i rozwiązaniu mobilnym. Wybór nalezy do ciebie!

Skontaktuj się z nami

see more

Braliśmy udział przy wdrożeniach
dla wielu firm i instytucji:

zap Dre