Baner

Wdrażamy Systemy Klasy LIMS

/ Granteam - oficjalny dystrybutor abbott informatics w Polsce

Starlims

Aktualnie znajdujesz się w: Strona główna / Branże / biorepozytoria

Szybki kontakt:

phone

+48 797 559 449

biorepozytoria

LIMS DLA BIOREPOZYTORIÓW I BIOBANKÓW

KOMPLETNE NARZĘDZIE DLA NAUKOWCÓW

Jako oprogramowanie LIMS został zaprojektowany dla biorepozytoriów, biobanków i innych obiektów badawczych. Rozwiązanie STARLIMS zapewnia, że Twoje próbki są pobierane i przetwarzane dokładnie według zdefiniowanego cyklu życia próbki. Rozwiązanie STARLIMS rozszerza się wraz z rosnącą bazą danych próbek, spełniając surowe reguły, gwarantując jakość badanych próbek. Poczuj się pewnie, dostarczając naukowcom istotne dane na temat próbek, w celu przyspieszenia krytycznych z punktu widzenia laboratorium badań.

ZGODNOŚĆ Z NORMAMI I NAJLEPSZYMI PRAKTYKAMI LABORATORIUM

Przechwytywanie i zarządzanie atrybutami próbek i dawców w celu dostosowania preferencji dawców, instytucji oraz innych wymogów regulacyjnych związanych z wykorzystaniem tkanek do badań. Przestrzegaj standardów prawnych, w tym 21 CFR Part 11, ICH, GxP, HIPAA, IRB, CAP, CLIA, ISO 17025, ISO 13485, ISO 9001. Modeluj istniejące procedury i logikę biznesową aplikacji, korzystaj z predefiniowanych kreatorów przepływu pracy, dedykowanych dla repozytoriów. Analitycy są kierowani przez określone kroki, a zlecenia tworzone na podstawie wprowadzonych/obliczonych danych, lub w odniesieniu do zasobów laboratorium.

GROMADŹ, ŚLEDŹ, I REALIZUJ BADANIA ŁATWIEJ NIŻ DOTYCHCZAS

Wykorzystuj istniejące badania jako szablony dla nowych badań lub skonfiguruj przepływy pracy, aby ustalić oparte na badaniach, wartości referencyjne, wyzwalacze i wymagania dotyczące raportowania. Wyznaczaj, identyfikuj i lokalizuj próbki w pojemniku lub magazynie, używając kodów kreskowych, narzędzi graficznych i innych zaawansowanych narzędzi analizy danych. Edytuj lub dodawaj nowe atrybuty metadanych próbek, które będą potrzebne podczas korzystania z systemu oraz późniejszej analizy danych. Śledź lokalizację, datę ważności lub osoby odpowiedzialne za pozycje magazynowe. Śledzenie całej historii każdej pozycji jest pożliwe ze wsparciem podpisu elektronicznego.

WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

ZARZĄDZAJ MAGAZYNEM I PRZEPŁYWEM PRACY

Modyfikuj szablony przepływu pracy w laboratorium, w tym pobieranie, odbiór, badania i przetwarzanie próbek, zarządzanie lokalizacją, wyszukiwanie i zwrot pozycji w magazynie. Przeszukuj dane laboratoryjne, które pomogą Ci zarządzanie magazynem ,przechowywanie i ich rozmieszczenie, przydzielanie badań i wiele innych. Zaplanuj i śledź wydajność w każdym możliwym miejscu przechowywania, aby skonsolidować zasoby, co ułatwia przeypisanie personelowi pracy i późniejsze okresowe badania stanów w magazynie.

ZAUTOMATYZUJ LOGISTYKĘ LABORATORIUM DZIEŃ PO DNIU

ystem posiada interfejsy do wielu systemów wsparcia procesów produkcyjnych, m.in. SAP, ERP, Chromeleon, Empower i innych systemów dedykowanych dla przedsiębiorst (EDMS/DS, MES, OPC, itp.). Przetwarzaj dane przechwycone poprzez wbudowane interfejsy integracji z aparaturą kontrolno-pomiarową. Zarządzaj łańcuchami dostaw dzięki podpisom elektronicznym. Zarządzaj rozliczeniami z klientami i fakturowaniem w celu wysyłani, przetwarzania i badania próbek dostarczonych do laboratorium Zapewnij bezpieczny dostęp do systemu osobom odpowiedzialnym za badania kliniczne, kierownikom projektów, laboratoriom zewnętrznym.

Dokumenty do pobrania /

Dokument 1

Dokument 2

Dlaczego starlims?

Od opracowania nowego leku do dostarczenia dokładnych wyników testów, nasze rozwiązania przekształcają laboratoria w każdej branży i na każdym etapie. Zintegrowane rozwiązanie upraszcza cały proces zarządzania danymi, dzięki czemu można skupić się na wprowadzaniu na rynek wysokiej jakości produktów.

Puzle

konsoliduj
i integruj

Nasz kompleksowy pakiet produktów LIMS, ELN i SDMS w połączeniu z funkcjami analitycznymi i mobilnymi eliminuje potrzebę opracowywania i zarządzania kosztownymi i różnorodnymi interfejsami informatycznymi laboratorium od wielu dostawców.

Actualization

aktualizuj
i bądź na bieżąco

Wszystkie nasze rozwiązania mają odseparowan od siebie dane, reguły biznesowe i warstwę technologiczną. Platforma technologiczna STARLIMS może być niezależnie uaktualniana nie wpływając na biznesową część oprogramowania.

Chart

planuj
rozwój laboratorium

Nasze produkty oferują szeroką funkcjonalność tuż po zainstalowaniu wersji pudełkowej. Dzięki intuicyjnym narzędziom konfiguracyjnym i naszemu dedykowanemu zespołowi wsparcia możesz łatwo dostosować rozwiązanie, aby dopasować je do unikalnych procedur obowiązujących w Twoim laboratorium.

zbuduj swoje rozwiązania

Zintegrowane rozwiązanie to połączenie produktów z naszej oferty, wykorzystując światowej klasy oprogramowanie klasy LIMS jako serce systemu. Wzbogać rozwiązanie LIMS, dodając ELN, aby postępować zgodnie z obowiązującymi procedurami i / lub SDMS w celu usprawnienia gromadzenia danych i zarządzania dokumentacją. Wykorzystaj zaawansowane operacje dzięki rozbudowanym funkcjom Advanced Analytics i rozwiązaniu mobilnym. Wybór nalezy do ciebie!

Skontaktuj się z nami

see more

Braliśmy udział przy wdrożeniach
dla wielu firm i instytucji:

zap Dre