Baner

Wdrażamy Systemy Klasy LIMS

/ Granteam - oficjalny dystrybutor abbott informatics w Polsce

Starlims

Aktualnie znajdujesz się w: Strona główna / Branże / artykuły spożywcze i napoje

Szybki kontakt:

phone

+48 797 559 449

artykuły spożywcze i napoje

STARLIMS DLA BRANŻY SPOŻYWCZEJ

PRZEGLĄD

ZAPEWNIENIE JAKOŚCI W BRANŻY SPOŻYWCZEJ

Niezależnie od tego, czy jesteś producentem, dostawcą czy dystrybutorem, skalowalne, oparte na sieci oprogramowanie STARLIMS Food & Beverage umożliwi Ci korzystanie z niego z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie, a dzięki zgodności z Kodeksem przepisów federalnych 21 CFR część 11 zapewni integralność danych, zgodność z przepisami i gotowość w przypadku jakiejkolwiek inspekcji. Oprogramowanie umożliwia konsolidację danych z badań i dokumentacji, opracowanie CoA/CCP dla próbek zgodnych ze specyfikacją, obsługę wymagań zgodności z FSMA, HACCP, HARPC i GFSI oraz generowanie wyników analizy próbek w czasie rzeczywistym.

BĄDŹ ZGODNY Z NORMAMI BEZPIECZEŃSTWA I JAKOŚCI PRODUKTÓW

Amerykańskie agencje federalne opracowują rygorystyczne metody pomiarowe, aby skupić uwagę przemysłu spożywczego i napojów na profilaktyce i odpowiedzialności zamiast na korygowaniu powstałych błędów. Rozwiązanie STARLIMS pomaga spełnić wymogi Ustawy o modernizacji bezpieczeństwa żywności (FSMA), USDA i przepisów europejskich, a także standardów takich jak HACCP, HARPC i GFSI. Wykorzystując elastyczne możliwości STARLIMS zmieniaj receptury tak, aby były zgodne z nowymi standardami. Konfigurowalny charakter STARLIMS pozwala na szybkie wprowadzanie pożądanych zmian bez potrzeby przeprogramowania lub złożonej konfiguracji, umożliwia badania produktów o różnych wymaganiach, automatyzację pobierania próbek, logowanie, odbieranie, przydzielanie, wprowadzanie wyników, zatwierdzanie, wydawanie oraz generowanie raportów. STARIMS pozwala na obsługę praktycznie każdego procesu laboratoryjnego czy przepływu pracy.

ZARZĄDZAJ WYDAJNOŚCIĄ PRODUKCJI ORAZ PRZEPŁYWEM PRACY

Rozwiązanie STARLIMS Food & Beverage zapewnia:

• Możliwość porównywania wyników, aby mieć pewność, że surowce, produkty przetworzone i produkty gotowe są zgodne ze specyfikacją,

• Wizualne oznaczanie wyników, które nie są zgodne ze specyfikacją, aby umożliwić szybką reakcję,

• Wbudowane funkcje zapewniające pełną identyfikowalność i zgodność z przepisami

• Narzędzia do zintegrowanego zarządzania zapisami elektronicznymi, dzięki którym można tworzyć w pełni audytowalne rejestry wszystkich zasobów laboratorium biorących udział w konkretnej analizie (naukowcy, przyrządy, standardy i procedury i metody badawcze),

• Informacje dotyczące identyfikowalności, takie jak wyniki, status wyników, rejestry wyposażenia, certyfikaty analityków, lokalizacja, osoba odpowiedzialna, wykonane działania itp,

• Wsparcie łańcucha kontroli umożliwiające identyfikowalność w trakcie zarządzania materiałami laboratoryjnymi.

WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

DOSTĘP, PRZEGLĄD I OCENA WYNIKÓW

Wykonuj zapytania na żądanie i twórz różnorodne wykresy na podstawie danych zawartych w systemie. System posiada wbudowane raporty, przyporządkowane do różnorodnych etapów zarządzania laboratorium. Ponadto istnieje możliwość stworzenia i konfiguracji własnych raportów w oparciu o narzędzie Crystal Reports. Twórz wykresy kontrolne i konfiguruj reguły do śledzenia na wykresach. Naruszenie reguł może zostać automatycznie wykryte w celu przeprowadzenia dalszych działań na próbklach i badaniach w procesie produkcji. Zaawansowane wykresy SQC i wykresy kontrolne są obsługiwane poprzez moduł NWA (Northwest Analytics). Zautomatyzuj rutynowe czynności laboratoryjne i analizę danych oraz skomplikowane obliczenia. Wygeneruj arkusze kalkulacyjne, obliczenia wyników i porównania specyfikacji produktu, używanych w laboratorium

ZARZĄDZAJ MATERIAŁAMI I WYPOSAŻENIEM POMIAROWYM

Zarządzaj magazynem próbek i miejsc przechowywania. Przechowuj próbki w hierarcznej strukturze i przeglądaj zawartość każdego poziomu hierarchii w magazynie. Zarządzaj listami urządzań, zaplanowanymi zdarzeniami, konserwacjami, kalibracjami i kontrolą jakości za pomocą modułu zarządzania wyposażeniem. Zarządzaj materiałami użytymi w procesie produkcji, produktami końcowymi i materiałami eksploatacyjnymi, w tym dostawcami, którzy zapewniają surowce do Twohjego laboratorium.

ZAUTOMATYZUJ LOGISTYKĘ LABORATORIUM DZIEŃ PO DNIU

Przydziel pracę analitykom i sprzętowi w zależności od dostępności i obciążenia. System posiada interfejsy do wielu systemów wsparcia procesów produkcyjnych, m.in. SAP, ERP, Chromeleon, Empower i innych systemów dedykowanych dla przedsiębiorst (EDMS/DS, MES, OPC, itp.). Przetwarzaj dane przechwycone poprzez wbudowane interfejsy integracji z aparaturą kontrolno-pomiarową. Wyświetlaj kluczowe wskaźniki wydajności, w tym wąskie gardła, czasy realizacji próbek, próbki będące poza zakresem specyfikacji, aby podejmować sprawne decyzje dotyczące zasobów. Skonfiguruj częstotliwość archiwizowania danych na podstawie wewnętrznych reguł i harmonogramów. Zarządzaj informacjami o klientach, cennikach, zleceniach i konfiguruj projekty do badań, faktury harmonogramy pobierania próbek oraz badań.

Dlaczego starlims?

Od opracowania nowego leku do dostarczenia dokładnych wyników testów, nasze rozwiązania przekształcają laboratoria w każdej branży i na każdym etapie. Zintegrowane rozwiązanie upraszcza cały proces zarządzania danymi, dzięki czemu można skupić się na wprowadzaniu na rynek wysokiej jakości produktów.

Puzle

konsoliduj
i integruj

Nasz kompleksowy pakiet produktów LIMS, ELN i SDMS w połączeniu z funkcjami analitycznymi i mobilnymi eliminuje potrzebę opracowywania i zarządzania kosztownymi i różnorodnymi interfejsami informatycznymi laboratorium od wielu dostawców.

Actualization

aktualizuj
i bądź na bieżąco

Wszystkie nasze rozwiązania mają odseparowan od siebie dane, reguły biznesowe i warstwę technologiczną. Platforma technologiczna STARLIMS może być niezależnie uaktualniana nie wpływając na biznesową część oprogramowania.

Chart

planuj
rozwój laboratorium

Nasze produkty oferują szeroką funkcjonalność tuż po zainstalowaniu wersji pudełkowej. Dzięki intuicyjnym narzędziom konfiguracyjnym i naszemu dedykowanemu zespołowi wsparcia możesz łatwo dostosować rozwiązanie, aby dopasować je do unikalnych procedur obowiązujących w Twoim laboratorium.

zbuduj swoje rozwiązania

Zintegrowane rozwiązanie to połączenie produktów z naszej oferty, wykorzystując światowej klasy oprogramowanie klasy LIMS jako serce systemu. Wzbogać rozwiązanie LIMS, dodając ELN, aby postępować zgodnie z obowiązującymi procedurami i / lub SDMS w celu usprawnienia gromadzenia danych i zarządzania dokumentacją. Wykorzystaj zaawansowane operacje dzięki rozbudowanym funkcjom Advanced Analytics i rozwiązaniu mobilnym. Wybór nalezy do ciebie!

Skontaktuj się z nami

see more

Braliśmy udział przy wdrożeniach
dla wielu firm i instytucji:

zap Dre