Możliwości

Odkryj możliwości systemu Weblab LIMS

Zarządzanie obiegiem próbki

WEBLAB LIMS zawsze szybko wskaże na jakim etapie badań jest próbka lub w której lodówce czeka na badanie. Każdy użytkownik z łatwością odnajdzie delegowane zadania. Sprawozdanie zostanie automatycznie wygenerowane i przesłane go odbiorcy.

Zgodność z wymaganiami normatywnymi

WEBLAB LIMS został stworzony z myślą o wszystkich Laboratoriach, które muszą spełniać wymagania PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02, GLP czy 21 CFR Part 11. Poszczególne aplikacje Systemu pozwalają zarządzać danymi oraz uprawnieniami w sposób opisany w wymaganych systemach zapewnienia jakości.

Automatyczna rejestracja

WEBLAB LIMS współpracuje z Laboratorium stosującym znakowanie próbek za pomocą kodów kreskowych. Wystarczy skan kodu, aby próbka została zarejestrowana w systemie.

Integracja z innymi systemami

WEBLAB LIMS dzięki łatwości integracji z systemami typu ERP, SAP i innymi eliminuje potrzebę opracowywania i zarządzania kosztownymi i różnorodnymi interfejsami informatycznymi laboratorium od wielu dostawców.

Portal Klienta

WEBLAB LIMS ułatwia pracę także Klientom Laboratorium, kiedy potrzebna jest bezobsługowa rejestracja próbek lub szybki odczyt wyników badań.

Wersja mobilna

WEBLAB LIMS to system pracujący na wszystkich możliwych urządzeniach mobilnych i pełna elastyczność użytkowania!

Zarządzanie pracownikami

WEBLAB LIMS to komplet danych o uprawnieniach, delegowanych zadaniach, szkoleniach i wymaganych certyfikatów Laborantów.

CRM

WEBLAB LIMS to sprawne zarządzanie portfelem Klientów, ofert i cenników.

Audyt z LIMS

WEBLAB LIMS to nieocenione wsparcie podczas audytu Laboratorium. Wszystkie dane w jednym miejscu, idealnie współpracujące ze sobą!

Chcesz porozmawiać o wdrożeniu?

Podaj numer telefonu, a oddzwonimy.
Scroll to Top